UWAGA! Zmiana adresów biur i numeru telefonu do biura w Gdańsku na +48 728 900 966.
Poprzednie numery telefonu i fax są nieaktywne.

YEOMAN Poland od dziś w Grupie LafargeHolcim !

15.07.2015

W wyniku wcześniejszych zapowiedzi dotyczących połączenia Grupy HOLCIM  z francuską Grupą LAFARGE, dniu 15 lipca 2015 roku rozpoczęła działalność Grupa LafargeHolcim, stając się tym samym światowym liderem produkcji materiałów budowlanych.

lafargeholcim

LafargeHolcim ogłosił w dniu dzisiejszym oficjalną światową premierę nowej Grupy oraz zaprezentował główne cele na przyszłość. Po uwieńczonej powodzeniem fuzji koncernów Lafarge i Holcim oraz wprowadzeniu do obrotu nowych akcji LafargeHolcim na giełdach w Zurychu i Paryżu nowa Grupa zamierza się skoncentrować na osiągnięciu najwyższych wyników w branży materiałów budowlanych.


LafargeHolcim (symbol LHN na szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych SIX oraz paryskiej giełdzie Euronext) jest światowym liderem w przemyśle materiałów budowlanych. Obecny jest w 90 krajach, koncentrując swe działania głownie w obszarach branży cementowej, kruszyw oraz betonu. Grupa zatrudnia 115 000 pracowników na całym świecie, a w 2014 r. łączna wartość sprzedaży netto osiągnęła 33 mld CHF (27 mld EUR). LafargeHolcim stanowi dla branży punkt odniesienia w dziedzinie badań i rozwoju oraz świadczy usługi zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w ramach największych i najbardziej złożonych projektów, oferując najszerszy asortyment wysokojakościowych produktów, innowacyjnych usług i kompleksowych rozwiązań dla budownictwa.